קורס אחריות תאגידית ESG למנהלות – מחזור שני יפתח באוקטובר 2021

קורס אחריות תאגידית ESG למנהלות – מחזור שני יפתח באוקטובר 2021

מחבר שירלי קנטור, עם 0 תגובות, קטגוריה: מה חדש, תגיות:

הקורס המקיף והיישומי מיועד למנהלות בכל תפקיד, בכל ארגון עסקי, ורלוונטי גם לנשים בפוזיציות אחרות. הזדמנות מיוחדת להכיר את העולם המופלא של אחריות תאגידית ולהשתלב בו

תחום האחריות התאגידית (אחריות חברתית - סביבתית של עסקים), המכונה גם ESG או קיימות, ומורכב גם ממרכיבים של אימפקט, צובר תאוצה והופך להיות מבוקש כידע ניהולי וכתחום עיסוק.

יותר ויותר משקיעים ומשקיעות מסננים השקעות על בסיס ESG. יותר ויותר עובדים ועובדות מסננים מקומות עבודה על בסיס ההתנהלות הערכית שלהם והמשמעות שהם מעניקים לעובדים. יותר ויותר לקוחות/צרכנים מעדיפים מותגים שמתנהגים באחריות ותורמים ליצירת עולם טוב יותר. יותר ויותר מנהלים ומנהלות רוצים להשפיע לטובה דרך ההתנהלות היום-יומית שלהם, ומבינים שיש בכך גם יתרונות עסקיים תחרותיים.

אחריות תאגידית (או ESG או קיימות) היא גישה ניהולית מקצועית, עם בסיס ידע מתודולוגי סדור, כלים ניהוליים ומדדים מקומיים ובינלאומיים. זהו עולם תוכן עשיר ומרתק שמתפתח כל הזמן. זהו תחום שחשוב להכיר אותו, כדאי ללמוד אותו, מרתק לצלול לתוכו.

המחזור הראשון של קורס אחריות תאגידית למנהלות היה הצלחה גדולה (קישור להמלצות בהמשך), וכעת נפתח מחזור נוסף שיאפשר את הלימוד למנהלות שרוצות להכיר את התחום הזה וליישם אותו בכל תפקיד בו הן נמצאות.

הקורס נוצר עבור מנהלות בחברות עסקיות, והתכנים שלו בנויים סביב פרקטיקות ודוגמאות מהעולם העסקי. עם זאת, גם נשים בתפקידים אחרים ובארגונים אחרים יוכלו להפיק מהקורס ערך - הן מכיון שחלק מהתוכן רלוונטי ליישום במגוון סוגים של ארגונים, הן מכיון שמדובר ברכישת ידע מקצועי שיכול לתרום לפיתוח מקצועי-אישי.

הקורס מקיף ויישומי, מתבסס על 20 שנות נסיון שלי במקצוע - כמנהלת קשרי קהילה בקבוצת פישמן; מנהלת ארגון עמיתים של מעלה; יועצת עצמאית של תאגידים ומותגים; תפקידי שיווק וניהול בארגונים חברתיים.

הקורס בן 10מפגשים, יתחיל ב 31 באוקטובר, יתקיים בזום ימי ראשון 18:00-21:00.

כל מפגש (למעט הראשון והאחרון) מבוסס על הרצאת-יסוד שלי + דיון (שעתיים) ועל הרצאה אורחת (שעה), של מנהלת מחברה מובילה, שתשתף בנסיונה מהשטח.

הקורס מתקיים בשת"פ פורום נשים בתעשייה - קהילת המנהלות, ופתוח לכל הנשים, אך מספר המקומות מוגבל.

כל הפרטים על הקורס, כולל סילבוס מפורט עם שמות המרצות האורחות, הסבר מפורט למי הקורס מיועד, גם המלצות של בוגרות המחזור הראשון, וכמובן - מחיר (יש הנחת הרשמה מוקדמת עד 14.9!) - בתוך הקישור: https://www.eventer.co.il/corporate_responsibility

שתפו עם חברים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *